Про нас
Головна > Про нас

Анжі Guyou меблі Co., розташоване в Baishuiwan промисловості зона, Анжі округу, провінції Чжецзян. Наша компанія має понад 18 років досвіду у розробку і виробництво офісних стільців. Ми почали робити міжнародної торгівлі в липні 2012 року.

Фабрика охоплює більш ніж 5 000 кв. м., існуючі посадки більше 3000 кв. м., 3, 00 кв. м офісні приміщення. Наша компанія-це сучасне підприємство, що збирати стілець дослідження, експлуатувати, виробляти дистрибуція та після продажне обслуговування разом. У нас є професійний інженер, менеджери відділу продажів і багато кваліфікованих робітників і річне виробництво є 100 000 шт.

Компанія наполягають на тенета "людей є корінь, чесний і віра є бази", d залежно від хорошу кредитоспроможність, що створила в соціальній циклічні посилання для створення продуктів рейтингами. Висока якість обслуговування, трансцендентний продукт якість, провідними технікою, польська продукт обладнання, crackajack людей а також суворого якість керувати принципи є всі основ стійкого розвитку компанії. Компанія тримає поліпшення не тільки в технікою, а також в якості. Ми вважаємо, що відмінну якість є коренем вічне свинцю.